מלון ארזים שוכן במטולה בין הרים ושדות
מלון ארזים מטולה - בית מלון בגליל

מלון ארזים שוכן במטולה בין הרים ושדות

ברוכים הבאים למלון ארזים. מקום שבו הטבע, הרוגע והיופי נמצאים בכל פינה.

מלון ארזים שוכן במטולה בין הרים ושדות. מכל פינה במלון ניתן לראות את הנוף היפה שעוטף אותו. בשל המיקום של המלון במרכז המושבה, ניתן ליהנות משהייה במלון עצמו, מבילוי במושבה על כל מסעדותיה ואתריה ומטיולים ואטרקציות בצפון.

מלון ארזים הינו שם נרדף לבית חם למטיילים ולנופשים בצפון. אנו שואפים לתת לכל אורח אירוח מלונאי ברמה גבוהה ולצדו שירות מכל הלב.

צוות המלון הינו צוות משפחתי וחם. אנו דואגים לפרטים הקטנים ביותר שיהפכו את החופשה שלכם לחוויה. המלון הוקם בשנת 1942 ומאז הוא פועל בניהולה של משפחת בלסקי מזה שלושה דורות. הניסיון רב השנים בתחום המלונאות הביא אותנו לרמת מקצועיות גבוהה ביותר.

מטולה הינה הישוב היהודי הצפוני ביותר בישראל. מקור השם מטולה הוא בשם הערבי "אמטלה" שפירושו משקיף על הסביבה. ואכן, מטולה, הנמצאת בגובה 530 מטר מעל פני הים משקיפה אל עבר הנופים של כל צפון הארץ ולכיוון לבנון. מבחינת טיולים ובילויים, ישנם הרבה מסלולי טיול, מבחר אטרקציות, מסעדות ושירותי תיירות נרחבים באזור הנקרא ארץ פלגי המים בגליל. בעת החופשה במלון, תוכלו לבחור מבין מגוון האפשרויות. אנו, הצוות של מלון ארזים, נשמח לסייע לכם בהסברים והנחות.

אנו מזמינים אתכם להציץ באתר ולראות גם את החדרים היפים שלנו והאווירה במלון ובנוסף להתרשם ממגוון האטרקציות והטיולים במטולה וסביבתה.

בין אם אתם חוגגים יום הולדת מיוחד עם המשפחה המורחבת, יום נישואין או פשוט לקחתם לעצמכם חופשה ממרוץ השגרה, אנחנו נשמח לארח את החופשה שלכם.
מחכים לארח אתכם אצלנו, מלון ארזים.

  מלון ארזים | רח' הראשונים 46, מטולה | מחלקת הזמנות: 04-6997143/4/5