מרכז מבקרים תמר כנרת
אודותינו
.

"קסם הגולן" הוא המרכז האידיאלי לבילוי עם המשפחה או בקבוצה, ליציאה לטיולים, להעשרת ההכרות והידע על הגולן, ולקבלת מידע על הנעשה והחדש באזור.
כאן, ב"קסם הגולן" - תזכו להציץ בעולם קסום שלא פגשתם עד כה - "קסם הגולן" -  הנמצא  ממש במרכז הגולן, כשני קילומטר מזרחית לקצרין.
זהו מתחם ענק ויפהפה - הראשון מסוגו בארץ, המשלב בין אטרקציות חדשות ומרתקות - סרט ייחודי, המציג את הגולן במפגן רב-חושי מרהיב, המוקרן על מסך של 180 מעלות - היחידי בישראל ולצידו מודל מדויק של רמת הגולן - גם הוא היחיד והגדול מסוגו בארץ, המעביר באמצעות מופע אור קולי מרתק את סיפורו של הגולן.
וכמובן אסור להחמיץ את "מבשלת הגולן" - מבשלת בירה ראשונה מסוגה בארץ, המשלבת בבירה את מי המעיינות הצחים שבאזור - שם תוכלו לראות כיצד מייצרים בירה טרייה וללגום להנאתכם בירה, מהטובות בארץ וזה עוד לא הכל...
במרחק דקות הליכה ספורות מ "קסם הגולן" תמצאו אטרקציות נוספות לכל המשפחה, בשילוב שופינג, מסעדות ובתי קפה - מרכזי המבקרים של יקבי רמת הגולן, מי עדן,  בית הבד של הגולן ופארק קצרין העתיקה. בנוסף, תמצאו כאן את מרכז המידע של עמותת התיירות גולן - שם תוכלו לקבל מידע בדבר שלל אפשרויות הבילוי והטיול בגולן, בגליל, באזור טבריה והכנרת ובצפון הארץ בכלל.כמו כן, לצד "קסם הגולן" מרוכזים שירותים נוספים מהם תוכלו ליהנות כמו: תחנת דלק, סופרמרקט, בית מרקחת, אזור לפיקניקים, ועוד...

 

כל האטרקציות, כל החוויות, כל הקסם... במתחם אחד!
  למידע והזמנות: קסם הגולן - | קצרין, רמת הגולן | טל: 04-6963625 | פקס: 04-6850766 | info@magic-golan.co.il